E-oksijen Mag Yayında!

Sağlıklı Hayatı Teşvik ve Sağlık Politikaları Derneği olarak, tüm aile hekimlerine ücretsiz olarak ulaştırılmak üzere üç ayda bir yayınlanacak olan aktüel içerikli Oksijen Mag’ın ilk sayısını aile hekimlerimize ulaştırmış olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Oksijen Mag’ın dijital versiyonu olan, aile hekimlerinin sosyal ve mesleki paylaşımlarda bulunacağı, aynı zamanda aktüel konularda aile hekimlerine hitap edecek E-Oksijen Mag, ailehekimi.org adresinde yayın hayatına başlamıştır.

Dergide ve ailehekimi.org‘da öncelikle aile hekimlerine yer vermeyi, hekimleri bilgilendirmeyi ve beklentilerini karşılamak hedeflenmiştir. Bunun yanısıra ilgi alanlarına ilham vermek ve gündelik yaşamlarına renk katmak da amaçlanmıştır. İş yaşamı, sosyal ve özel yaşam dengesini kurma düşüncesiyle yola çıkılarak; sağlıklı yaşam, gezi, teknoloji, sanat, kişisel gelişim, spor gibi birçok konuda ilginç makaleler hazırlandı. Güncel aile hekimliği konularıyla ilgili faydalı bilgilere ulaşılması da dikkate alındı.

Dergi ve ailehekimi.org ile ilgili tüm görüş, öneri ve eleştirilerinizi info@ailehekimi.org e-posta adresine ileterek aile hekimleri için hazırlanan bu platformun geliştirilmesine katkı sağlayabilirsiniz.