Gıda Güvenliği Eğitim Serimizin V. Eğitimi Başkent Üniversitesindeydi

Türkiye Diyetisyenler Derneği ve Sağlıklı Hayatı Teşvik ve Sağlık Politikaları Derneği işbirliğinde 2019 yılı ilk çeyreğinde devam etmesi planlanmış Gıda Güvenliği ve Gıdada Bilgi Kirliliği eğitim serimizin beşincisi Ankara Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nün desteği ile Başkent Üniversitesi Avni Akyol Konferans Salonunda gerçekleştirilmiştir.

Değerli hocamız Prof. Dr. Muhittin TAYFUR, gıda güvenliği, gıdada bilgi kirliliği ve yanlış yönlendirme konuları ile ilgili eğitim vermiştir. 

Programın açılış konuşmasını Türkiye Diyetisyenler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi, Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Muhittin Tayfur, Beslenme ve Diyetetik Bölümü Başkanı Prof. Dr. Gül Kızıltan ve Sağlıklı Hayatı Teşvik ve Sağlık Politikaları Derneği Başkanı Yusuf Can Kayaoğlu yapmıştır.

Tüm beslenme ve diyetetik öğrencilerine, diyetisyenlere ve akademisyenlere açık olan eğitim, birçok üniversiteden öğrencinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir.